sadsad x
asdasd

Büyük Beden Abiye

Tesettür Abiye modellerimizi birçok tasarımcıların markalarıyla elde edebilirsiniz. Modern, soft ve cool tarzlarını yansıtan bir çok tesettür abiye modellerini sitemizde bulabilirsiniz.Özel günlerinizde sizi yalnız bırakmadık ve birçok tesettür abiye modelleriyle ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Sizlerde şıklığınızdan taviz vermek istemiyorsanız tesettür abiyelerimizi inceleyip onlara sahip olabilirsiniz.Markalaşmış bir site olarak her zaman sizlere yeni ürünleri ve tasarımları aktaracağız. Sitemiz her an güncel olup yeni tesettür abiyelerle sizlere daha fazla seçim özgürlüğü verecektir.Birçok abiye modellerimizden sizlerde kendi tarzınızı yansıtan abiyeyi tercih edin ve özel günlerinizde göz kamaştırın.  

Tesettür Abiye Modelleri

Abiye genellikle düğün, davet gibi ortamlarda giyilmek üzerine seçilen bir kıyafet olmasıyla beraber son zamanlarda sadece tesettür içinde farklı modeller çıktığını söyleyebiliriz. Tesettür abiye de eskiye oranla müşterilerine daha fazla renk ve model seçeneği sunmakta. Artık istenilen modellerde ve renkte abiye bulmak çok daha kolay. O yüzden hemen Tesettür Abiye Modellerini bu kategori altından kolayca inceleyebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri 2020

Tesettür abiye çok sık kullanılan bir ürün olmadığı için üretimi son derece az. Nişan, iş toplantıları, düğün gibi özel günlerde ise muhakkak tercih edilmekte. İster yazlık ister kışlık olsun birçok abiye tasarımcısı yerine göre uygun modeller tasarlamakta. Bir düğün, davet gibi yerlerde kullanılan abiyenin bir daha kullanılamayacağı düşünülse de bu yanlış bir kanıdır. Daha sonra başka bir davet veya nişanda üst veya alt kısmı biraz değiştirilerek daha fazla kullanım sağlanabilir.
Bu noktada dikkat edilmesi gereken tek nokta ürünü beğenip, beğenmemenizdir. Eğer beğendiyseniz bir kere giydikten sonra çok daha ucuz maliyetlere ürünün farklı varyasyonlarını yaratabilirsiniz.
Kategorimizde gerek tek bir biçime sahip olan gerekse etek – bluz konseptinde birden fazla biçime sahip olan abiyeleri bulmanız mümkün. Beğendiğiniz ürünleri sepete atarak tek seferde rahatlıkla siparişinizi geçebilirsiniz. Tesettür Abiye 2020 koleksiyonlarında, şamatalı detaylara sahip olmamasına rağmen son derece şık modellere sık sık rastlıyoruz. Bu modellerde başarılı renk kullanımı ve kesim, tasarıma zarafet katan inceliklerden.
Sıralama seçin
Burcutesettur - Dantel Detayli Yelekli Tesettür Elbise BRB3057 Mor Burcutesettur - Dantel Detayli Yelekli Tesettür Elbise BRB3057 Mor (1)
D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 LACİVERT D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 LACİVERT (1)
D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 MÜRDÜM D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 MÜRDÜM (1)
D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 SİYAH D.F.N. - Dantel DetayLı Tesettür Abiye DFN5828 SİYAH (1)
%50
HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Lacivert HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Lacivert (1)
%50
HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Haki HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Haki (1)
%50
HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Bordo HAMZA - Kuşak Detayli Desenli Tesettür Elbise HAM611-7 Bordo (1)
%57
E.T.H - Likralı Kalem Tesettür Etek ETH7003 Mor E.T.H - Likralı Kalem Tesettür Etek ETH7003 Mor (1)
%57
E.T.H - Likralı Kalem Tesettür Etek ETH7003 Bordo E.T.H - Likralı Kalem Tesettür Etek ETH7003 Bordo (1)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.